Čerstvá zelenina pro vás a vaši rodinu.
Zelenina a bylinky z Farmy Ráječek.

Bedýnky

Opět můžete objednávat zeleninové bedýnky z naší farmy!

Zelenina z Farmy Ráječek pro vaši rodinu

Nabízíme vám zeleninu z Farmy Ráječek formou farmářských bedýnek. Je naší radostí poskytovat čerstvou a kvalitní zeleninu, která vyrostla na poli naší farmy.

Bedýnkovou sezónu začínáme v květnu s pestrobarevnými saláty, ke kterým se postupně připojují bylinky, košťálová a plodová zelenina, a také český česnek. Na podzim se před koncem sezóny můžete těšit na různé druhy dýní a tykví.

Nabízíme Vám dvě velikosti bedýnek, ze kterých si můžete vybrat. V každé bedýnce jsou vždy saláty, košťáloviny, bylinky popřípadě další sezónní zelenina. Bedýnka je složena ze sortimentu typického pro daný týden. Zelenina je druhově vyvážená a každý týden se částečně obměňuje, abyste se s námi nenudili. Specialitou letošního bedýnkového prodeje budou varianty typické pro roční období.

 

Nabídka zeleniny z Farmy Ráječek se neustále mění a rozšiřuje, pokud chcete zůstat v obraze sledujte novinky na našem webu, také facebook Farmy Ráječek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Jak to celé funguje? Jednoduše, čtěte dál!

Je to velice rychlé a jednoduché. Abychom vám mohli vaši zvolenou bedýnku připravit, je nutné objednat si ji do středeční půlnoci. Pak nezbývá než čekat na den D, kdy si bedýnku vyzvednete přímo na naší farmě.

Stručně shrnutá pravidla bedýnkování:

 

Pokud jste dostali chuť na čerstvou zeleninu z Farmy Ráječekm, tak neváhejte a navštivte náš e-obchůdek. Objednávání nebylo nikdy jednodušší! Pokud máte konkrétní otázky, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

  Zajímá mě        Chci koupit!    


E-obchůdek

Připravili jsme pro vás jednoduchý způsob objednávání zeleniny

Zeleninu si objednáte pomocí našeho e-obchůdku, je to jednoducý e-shop, kde si vyberete ze dvou složených bedýnek. Dále vyplníte kontaktní formulář a odešlete objednávku . Obratem vám na e-mail doručíme potvrzení a přehled objednávky. Bedýnka bude připravena k odběru nejbližší výdejní den