Čerstvá zelenina pro vás a vaši rodinu.
Zelenina a bylinky z Farmy Ráječek.

Ovoce a zelenina do škol

Více než 5000 tříd prvního stupně českých základních škol ochutná zeleninu z naší farmy. Spolupracujeme s firmou Ovocentrum V+V s.r.o. na projektu ovoce a zelenina do škol.


Ovoce a zelenina do škol

Ve spolupráci s firmou Ovocentrum V+V s.r.o. připravíme v několika sériích přes 5000 bedýnek obsahujících zeleninu z naší farmy. Na jednu třídu připadá jedna bedýnka čerstvé zeleniny. Děti mohou zeleninu využít hned v několika předmětech, od přírodovědy až po výtvanou výchovu. 

Celý projekt je zaměřen na vzdělávání a zdravou výživu dětí prvního stupně základních škol. Jelikož se naše farma specializuje především na pěstování salátů a košťálové zeleniny, rozhodli jsme se bedýnku složit ze salátů Crispy® a Salanova®, vždy v červené a zelené odrůdě. Jedná se o nové saláty, které jsou stále poměrně neobvyklé na českém trhu, a jsou příjemnou obměnou pro klasický hlávkový salát nebo saláty typu lollo. Dále děti dostanou bílé a červené kedlubny, ledový salát a pro zpestření a trochu zábavy i pytel hrášku od pana Puchaly.

Bedýnka sice není tak velká, aby nasytila celou třídu, ale stačí, aby děti poznaly něco nového. Doufáme, že jim bude chutnat!

Zobrazit web
Vloženo
Tags: farma jaro zelenina saláty

Ovoce a zelenina do škol

Příprava bedýnek do projektu ovoce a zelenina do škol. Zelenina z naší farmy se dostane do více než 5000 tříd po celé České republice.