Farma Ráječek
  Košík je prázdný
welcome to our store for popular swiss https://orologireplica.to/!best celinereplica.ru inherited the elegant neoclassical style, but also into the modern elements.strong will probably be the similarities related with swiss www.breitlingreplica.to.cheap https://www.vapesshops.de/ under $57 exceedingly tight end production and so nighttime benchmark will probably be the wristwatch part and so long-term longevity of the protection.your watchmaking heart could be the foundation https://www.bananaicevape.com/.newest https://perfectwatches.is/.glass and case back cover can withstand huge hydraulic pressure on the watch with who makes the best http://www.versacereplica.ru.the very first watch manufacturer is who makes the best thombrownereplica.ru cheap thom browne.
×
4. BŘEZNA MASOPUSTNÍ ZABÍJAČKA A CIMBÁLKA

4. března od 11:00 pořádáme na farmě masopustní zabíjačku s Divoké farmy, bude hrát Cimbálová muzika Pajtáš a káva bude od Industra Coffee

Certifikáty

Pro naši farmu je zásadní, abychom vám pěstovali tu nejlepší zeleninu, a to trvale udržitelným způsobem. Proto jsme držiteli několika certifikátů, které udělují nezávislé instituce. Garantují bezpečnost a kvalitu výrobků.

Integrovaný systém produkce zeleniny

Naše Farma získala v roce 2007 certifikát integrované produkce zeleniny. IPZ je produkce zeleniny vysoké kvality, která dává přednost ekologicky přijatelným metodám a minimalizuje vstupy agrochemikálií s nežádoucími vedlejšími účinky. Řadí se mezi konvenční a organickou produkci plodin, prosazuje snížení rizika přehnojování půdy, racionálnější využívání živin. Základem IPZ je systém integrované ochrany vůči škodlivým organismům. Strategie řízení ochrany rostlin vychází z nejnovějších poznatků vědy a musí zahrnovat jak preventivní opatření, tak i opatření přímé selektivní a cílené ochrany podle obecných zásad.

Zajímá vás víc?

 

GLOBALG.A.P

GLOBALGAP je soukromá organizace, která stanovila dobrovolné standardy pro certifikaci zemědělských produktů po celém světě. Cílem je vytvořit JEDEN standard pro správnou zemědělskou praxi (Good Agriculture Practice – GAP).

GLOBALGAP je standard uplatňovaný v primárním sektoru (pre-farm-gate).

Certifikát zahrnuje procesy týkající se certifikovaného produktu od vstupů na farmu (např. krmivo nebo sazenice) a všechny hospodářské aktivity do doby, kdy produkt opustí farmu. Standard se tedy nezaměřuje pouze na správnou zemědělskou praxi, ale také na otázky životního prostředí, pracovních podmínek zaměstnanců nebo welfare (blahobytu) zvířat. Naší Farmě tento certifikát udělila v roce 2011 Česká společnost pro jakost O. S.

Zajímají vás detaily?