Farma Ráječek
  Košík je prázdný

Bedýnky 2015 začínají!

První bedýnky letošní sezóny byly včera předány zákazníkům!

Včerejší den byl první výdejní. Doufáme, že zákazníci budou spokojeni a zelenina jim bude chutnat. Právě teď jsou bedýnky čistě jarní, obsahují nejrůznější barevné saláty, bylinky, špenát a jednu specialitu - lahůdkový česnek. 

Lahůdkový česnek jsme představili na trzích v Černovicích a Šlapanicích. Většina lidí viděla takovýto česnek poprvé a zajímali se, o co se jedná a k čemu se hodí. Je to česnek, který byl sklizen před vytvořením stroužků, dá se tedy konzumovat podobně jako jarní cibulka, v celku. Jeho chuť je lehce pikantní, ale typické česnekové aroma zde ještě není, proto je lahůdkový česnek vhodnou ingrediencí pro dochucení salátů nebo pomazánek, ze kterých vám nebude těžko :)

S postupující sezónou se bude sortiment bedýnek jen rozšiřovat. V nejbližších týdnech přijdou další bylinky a košťáloviny. V leté se můžete těšit na plodovou zeleninu, dýně, lilky a cukety.

 

Máte chuť na čerstvou zeleninu z Farmy Ráječek? Vyzkoušejte naši bedýnku, kterou si můžete doplnit zeleninou dle vašeho přání

Vloženo Od
Tags: bedýnky trhy jaro saláty