Farma Ráječek
  Košík je prázdný

Farmářská jízda

Chcete vidět, jak vypadá proces pěstování zeleniny od sazenice až po křupavý salát? Sledujte Farmářskou jízdu!

V průběhu června jsme na naší farmě měli celý filmařský štáb! Ptáte se proč? Na naší farmě se totiž natáčel jeden z dílů nového českého pořadu Farmářská jízda, který už několik týdnů běží v pátečních podvečerních hodinách v televizním vysílání ČT1.

Během tří natáčecích dnů, které u nás strávili herci Monika Zoubková a Michal Kern, jsme měli možnost podělit se s nimi o zkušenosti a zážitky, které život na farmě provází. Pořad Farmářská jízda odhaluje divákům nejen život farmářů na jednotlivých českých a moravských farmách, ale i fungování těchto farem. Celým pořadem provází Bolek Polívka, který příhodně komentuje jednotlivé "farmářské" situace. Malá ochutnávka běžného dne na naší Farmě Ráječek bude k vidění 21. října za pět minut půl sedmé večerní na ČT1.

Zajímá Vás jaká je to dřina vypěstovat salát od sazeničky až k velkému salátu? A jak dlouho takto roste? Jakým způsobem se salát okopává a sklízí? Jak ho umýváme, balíme a pak případně skladujeme v chladících halách? Jakou cestu tedy salát urazí než se dostane až do Vašeho obchodu? Tyto a další informace se dozvíte 21. 10. v 18:25. Buďte u toho s námi.

Zobrazit web
Vloženo Od
Tags: farma