Farma Ráječek
  Košík je prázdný

Salát FEST 2022

První hudební festival na Ráječku! Během večera vystoupí Reggay a Šufunky gang. 14:00 Začátek festivalu | 17:00 Reggay | 19:00 Šufunky gang

Šufunky gang

Zlínská kapela Šufunky Gang vznikla v roce 99 a už po několika měsících koncertování se stala v regionu malým pojmem. V průběhu dvou dalších let svým sofistikovaným stylem, technikou a dravostí kombinovanou s hravostí rozšířila okruh příznivců za hranice okresu, aby pak v roce 02 natočila vlastním nákladem vydané debutové album. Pět let pak řádila jako neřízená střela na české hudební scéně, sbírala úspěchy v celostátních hudebních soutěžích, natočila další dvě alba, dva videoklipy, objevovala se na pódiích vedle hvězd vyšší i nižší svítivosti a podívala se i do zahraničí. Poté jakoby se po sympatické, energické a muzikantsky neskutečně zdatné partě slehla zem. Téměř celých dalších deset let nezbývalo než vzpomínat. Až doteď. Čtyři stateční z původní sestavy s novým bubeníkem za zády dokazují, že Šufunky Gang jsou více než provozuschopní a přestávají být jen pouhou připomínkou neodpustitelně nedoceněné české funky rockové skupiny z přelomu tisíciletí..

 

Reggay

V současnosti sedmičlenná formace překračující hranice Moravsko-Rumunského babylonu a tvořící vlastní písně různých odnoží reggae, ska a latino. Kapela má za sebou více než patnáctiletou historii a stovky koncertů nejen po celé ČR, ale i zahraniční štace do Rakouska, Polska, Itálie a Slovenska. V roce 2021 prosákla tvorba kapely na všechny digitální hudební platformy, kde můžete ochutnat jak novinky, tak i starší vály. Se zhoršenou epidemickou situací se Reggay vypořádal natočením epické fošny a vzniklo tak poslední CD Let's Party. Chcete-li opravdu poznat co je Reggay, je třeba osobně zavítat na některou koncertní událost. Jen tam si to pořádně užijete! Navíc podstatnou část vystoupení tvoří novinky, které si nikde jinde nepustíte. 

 

Zobrazit web
Vloženo Od