Farma Ráječek
  Košík je prázdný
×
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Farmářská prodejna na Ráječku od 30. 6. 2020 mění svojí otevírací dobu: PONDĚLÍ: ZAVŘENO, ÚTERÝ - SOBOTA: 10:00 - 18:00. NEDĚLE: ZAVŘENO. Otevírací doba pro velkoobchod zůstává nezměněna.

Studenti vídeňské uviverzity na Farmě Ráječek

V minulém týdnu jsme hostili studenty vídeňské Universität für Bodenkultur.

V rámci školního výjezdu rakouské Universität für Bodenkultur na Jižní Moravu, navštívili studenti brněnskou Mendelovu univerzitu a její arboretum. Následující den absolvovali exkurzi naší farmy

Po prohlídce polí s výkladem farmáře viděli studenti i posklizňové zpracování zeleniny, jako je mytí, balení a chlazení. Během exkurze jsme se snažili studentům zprostředkovat naše praktické poznatky o pěstování zeleniny a vedení rodinné firmy, tak aby je mohli porovnat s jejich teoretickými znalostmi, které nabyli v průběhu vysokoškolského studia. Vysoký zájem studentů o informace nás nesmírně potěšil a uznání paní profesorky, která vedla celou exkurzi nás utvrdilo v tom, že to neděláme špatně.

Exkurze byla zakončena malým občerstvení v podobě míchaného salátu a domácí česnekové pomazánky, jak jinak než z polí naší farmy.

Zobrazit web
Vloženo Od
Tags: pole Exkurze