Farma Ráječek
  Košík je prázdný

Toulavá kamera na farmě Ráječek

Naše farma bude součástí pořadu Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem, kde jsou představeny rodinné firmy, které po sametové revoluci navázali na tradici svých předků. Díl s farmou Ráječek bude odvysílám v pátek 2. srpna v 18:35 na ČT1.

Natáčení pořadu Toulavá kamera – Za rodinným stříbrem na naší farmě proběhlo již v květnu, kdy jsme mohli ukázat pole plná salátu a fóliovník s rajčaty. Mimo to, jak zeleninu na farmě Ráječek pěstujeme, zajímala Josefa Maršála i historie naší rodiny na Ráječku, která se datuje až do roku 1930.

V pátek 2. srpna se tedy nezapomeňte dívat po půl sedne na ČT1, kde se dozvíte, jak pěstujeme na polích kousek od centra Brna salát bez použití herbicidů. Ve fóliovníku si Pepa Maršál vyzkoušel, jaké je to sklízet rajčat a bavili jsme se o hydroponickém způsobu pěstování a čím je šetrnější k životnímu prostředí oproti polnímu pěstování. Řeč  také přišla na budoucnost naší farmy a případné pokračovatele rámci rodiny.

O premiéře Vás také budeme informovat na našem facebooku, pokud byste ji nestihly, zde je odkaz na iVysílání s naším dílem.

Zobrazit web
Vloženo Od