Farma Ráječek
  Košík je prázdný

Zeleninové bedýnky z Farmy Ráječek i v letošním roce

Vítejte v nové sezóně

Milí příznivci Farmy Ráječek.

S prodejem zeleninových bedýnek jsme začali v loňském roce. Dodávali jsme vám především zeleninu, kterou jsme vypěstovali na naší farmě. Doplňkový sortiment, který zde nepěstujeme, jsme zajistili od spolupracujících farmářů z okolí, které osobně známe. Díky tomu je zajištěna kvalita a původ zeleniny.

Pro velký zájem jsme v letošním roce rozšířili sortiment o bylinky, svazkovou cibulku, špenát, kopr a další. Z bylinek se můžete nově těšit na majoránku, tymián, oregano a pažitku. Stejně jako v loňském roce vám nabídneme i mátu a naťovou petrželku.

Od spřátelených farmářů vám zajistíme mrkev, brambory a cibuli. 

Abychom vám usnadnili objednávání, vytvořili jsme internetový obchůdek. Zde stačí pouze pár kliků a zeleninu máte objednanou. V obchůdku se bude sortiment v průběhu sezóny měnit podle toho, jak budeme sklízet zeleninu.

I letos pro vás každý týden vytvoříme originální druh bedýnky, ve kterém naleznete aktuálně sklizené saláty, košťáloviny, bylinky a třeba i nějakou specialitku. Bedýnky budou v dispozici ve dvou velikostech - Moje malá a Moje rodinná bedýnka.

Odběrná místa zůstanou stejná, jako v loňském roce. Prvním z nich bude naše farma v Brně-Tuřanech a druhé u paní Pokorové v Brně-Ivanovicích.

Vloženo Od
Tags: bedýnky farma jaro