Čerstvá zelenina pro vás a vaši rodinu.
Zelenina a bylinky z Farmy Ráječek.

Farma Raječek - čerstvá a chutná zelenina pro vás

Hospodaříme na polích nedaleko centra Brna. Sortiment zaměřujeme potřebám gastronomie - z toho vyplývá naše filozofie: "Nikoli množství, ale kvalita, čerstvost a spokojenost zákazníka". Farma Ráječek - zdroj chutné zeleniny.

Bedýnky z Farmy


Rozhodli jsme se začít s prodejem farmářských bedýnek. Veškerá zelenina pochází z naší farmy nebo prověřených lokálních zemědělců.

Čerstvá zelenina


Nejrůznější druhy listových salátů, košťálová zelenina, naťová petržel a další. To vše je na naší Farmě k dostání.

100% přírodní


Využíváme moderní technologie pěstování zeleniny, které jsou v souladu s přírodou. Jsme držiteli několika certifikátů jakosti.

Farma Ráječek


Pěstování zeleniny je tradicí v naši rodině po generace. My jsme na tuto tradici navázali a naši nabídku přizpůsobili novým trendům gastronomie.

  • Bedýnky
  • Čerstvá zelenina a produkty
  • Gastro

Po celou sezónu nabízíme více než deset druhů salátů v několika barevných variacích. Dále pěstujeme košťálovou zeleninu, jako jsou kedlubny, červené a bílé zelí, pekingské zelí, kapusta, květák. Na naší farmě se také věnujeme bylinkám, jsou to máta peprná a petržel hladkolistá s kadeřavá.

Jako doplňkový sortiment můžeme nabídnout cukety, dýně hokkaido a česnek (český paličák). Zelenina z naší Farmy 
splňuje přísná kritéria systému integrované produkce zeleniny. Jsme držiteli certifikátu nevládní organizace GlobalG.A.P., která nastavuje standardy bezpečnosti a kvality zemědělských produktů po celém světě.

Co se děje na Farmě?


Oslava výročí vzniku ČSR

V den 101. výročí vzniku samostatného Československa jsme vztyčili státní vlajku na správní budově rádiového vysílače z období první republiky.

zobrazit

Toulavá kamera na farmě Ráječek

Naše farma bude součástí pořadu Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem, kde jsou představeny rodinné firmy, které po sametové revoluci navázali na tradici svých předků. Díl s farmou Ráječek bude odvysílám v pátek 2. srpna v 18:35 na ČT1.

zobrazit

Pilní opylovači rajčat na Ráječeku

Jak se opyluje rajče ve fóliovníku? Proč je čmelák lepší než včela? Přečtěte si, jak to na Farmě Ráječek děláme.

zobrazit

Rajčata 2019 již brzy

Na Farmu Ráječek právě dorazily sazenice rajčat, které jsme právě dosázeli. Již za pár týdnů můžete ochutnat česká rajčata z Brna!

zobrazit

Produkty z Farmy


Little gem

Je to opravdový salátový klenot chuti a krásy

zobrazit

Crunchita

Ledový nebo římský? Od každého si vzala to nejlepší

zobrazit

Dubový salát

Jemné listy, jemná chuť

zobrazit

Frisée

Nezaměnitelná peprná chuť dodá každému jídlu dynamičnost

zobrazit