Farma Ráječek
  Košík je prázdný
fakehublot.ru aren?ˉt as common as some of the other brands.industry discuss of your great deal of brandname there are numerous,christianlouboutin.to usa is one of them.it is a wide selection of https://www.wellreplicas.to that suit men and women with free shipping worldwide.rolex replica are all found here.fake designer bags looks exactly as a genuine.welcome to el cigg.on the contrary, cheap https://vapesstores.ca/ under $51 weighing scale is almost certainly valid and most well-built.swiss https://www.vapestore.to/ delivers the feeling of the bravery.
×
4. BŘEZNA MASOPUSTNÍ ZABÍJAČKA A CIMBÁLKA

4. března od 11:00 pořádáme na farmě masopustní zabíjačku s Divoké farmy, bude hrát Cimbálová muzika Pajtáš a káva bude od Industra Coffee

Jsme farmáři z Brna. Pěstujeme pro vás lokální zeleninu.

Pěstujeme saláty, rajčata a další zeleninu pro lidi z Brna a okolí. Artyčok v lednu od nás nedostanete. Ale s čerstvou zeleninou z naší klimatické zóny dle ročního období s námi počítejte po celou sezonu!

Rajčata

Saláty

 

naše produkty

 

Máme výbornou čerstvou zeleninu pro váš obchod nebo gastronomii.

A prodáváme také FARMÁŘSKÉ BEDÝNKY plné lokální zeleniny.

 

Šetříme vodou

Oproti konvenčnímu zemědělství máme díky hydroponii u rajčat o 80 % menší spotřebu vody. Ze střechy fóliovníku jímáme dešťovou vodu a zaléváme s ní rajčata.

Snižujeme emise

Nevozíme přes půl světa. Po celou sezonu zásobujeme bedýnkami lidi z Brna a okolí. Dodáváme zeleninu lokálním restauracím i obchodům.

Na chemii nás neužije

Do boje proti škůdcům nasazujeme místo pesticidů biologickou ochranu, tedy „hodný“ hmyz. A přirozené opylování hrdinně zvládají naši čmeláci.

Jsme lokální, jsme z Brna

Na první pohled skryté... přitom máme z polí výhled na Špilberk i Petrov a z centra je to k nám cobydup. Místním lidem dodáváme místní zeleninu.

Fandíme zralosti a chuti

Naše zelenina nedozrává v kamionech. Například rajčata zůstávají na keříčku tak dlouho, až jsou krásně červená. Jen pak chutnají sladce a… zkrátka jako rajčata.

Jsme rodinný tým

Nejsme neosobní holding, ani investiční skupina – jsme obyčejná rodina. Na stejném místě farmaříme nějaký ten pátek… už skoro 100 let. K půdě cítíme zodpovědnost.

Zpravodaj