Farma Ráječek
  Košík je prázdný
×
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Farmářská prodejna na Ráječku od 30. 6. 2020 mění svojí otevírací dobu: PONDĚLÍ: ZAVŘENO, ÚTERÝ - SOBOTA: 10:00 - 18:00. NEDĚLE: ZAVŘENO. Otevírací doba pro velkoobchod zůstává nezměněna.

Farmářská prodejna

Rajčata a saláty přímo z farmy Ráječek a sezónní zelenina od farmářů z blízkého okolí. Naše prodejna se nachází kousek od centra Brna za brněnským Makrem.

V naší farmářské prodejně na Ráječku vám nabízíme rajčata, saláty a další doplňkovou zeleninu vypěstovanou na farmě Ráječek a další lokální produkty od spřátelených farmářů jižní Moravy. Sortiment naší prodejny se neustále mění dle seóny a toho, co naši spřátelení farmáři vypěstují, informace o sortimentu a aktuální otevírací době naleznete na naší fb stránce a Instagramu. V prodejně lze platit kartou.

 

Kde nás najdete?

V Brně Tuřanech za Makrem, odbočte na mostu přes Svitavu směr Ráječek
Adresa: Ráječek 2, 620 00, Brno

 

Kdy máme otevřeno?

Pondělí: zavřeno
Středa - Sobota: 10:00 - 18:00
Neděle: zavřeno

Více info na facebooku

 

Proč prodejnu otevíráme?

Současná krize nás dotlačila k něčemu, co jsme již několik let plánovali a slibovali našim maloobchodním zákazníkům - otevření farmářské maloprodejny. Našimi zákazníky jsou především restaurace, bistra a jídelny, které jsou v tuto chvíli zavřené, proto hledáme alternativní cestu, jak dostat naši zeleninu k Vám.

V této prodejně si budete moci nakoupit rajčata vypěstovaná v našich fóliovnících, více něž 10 druhů salátu, kedlubny a další sezónní zeleninu. Díky naší výhodné poloze jen kousek od centra Brna jsme se rozhodli oslovit i naše spřátelené farmáře a nabídnout Vám i jejich produkci. Všechny tyto zemědělce známe osobně mnoho let a jsou to naši přátelé.