Farma Ráječek
  Košík je prázdný

Farmářská prodejna

Farmářské produkty z Brna a blízkého okolí. Čerstvá zelenina a ovoce. Rajčata a saláty přímo z farmy Ráječek a sezónní zelenina od farmářů z blízkého okolí.

V naší farmářské prodejně na Ráječku vám nabízíme rajčata, saláty a další doplňkovou zeleninu vypěstovanou na farmě Ráječek a další lokální produkty od spřátelených farmářů jižní Moravy. Sortiment naší prodejny se neustále mění dle seóny a toho, co naši spřátelení farmáři vypěstují, informace o sortimentu a aktuální otevírací době naleznete na naší fb stránce a Instagramu. V prodejně lze platit kartou.

 

Kde nás najdete?

V Brně Tuřanech za Makrem, odbočte na mostu přes Svitavu směr Ráječek
Adresa: Ráječek 2, 620 00, Brno

 

Sezónní otevírací doba:

Pondělí 8:00 - 18:00
Úterý 8:00 - 18:00
Středa 8:00 - 18:00
Čtvrtek 8:00 - 18:00
Pátek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 18:00
Neděle ZAVŘENO


Více info na facebooku a Instagramu @farma_prodejna_rajecek

 

Proč prodejnu otevíráme?

Současná krize nás dotlačila k něčemu, co jsme již několik let plánovali a slibovali našim maloobchodním zákazníkům - otevření farmářské maloprodejny. Našimi zákazníky jsou především restaurace, bistra a jídelny, které jsou v tuto chvíli zavřené, proto hledáme alternativní cestu, jak dostat naši zeleninu k Vám.

V této prodejně si budete moci nakoupit rajčata vypěstovaná v našich fóliovnících, více něž 10 druhů salátu, kedlubny a další sezónní zeleninu. Díky naší výhodné poloze jen kousek od centra Brna jsme se rozhodli oslovit i naše spřátelené farmáře a nabídnout Vám i jejich produkci. Všechny tyto zemědělce známe osobně mnoho let a jsou to naši přátelé.