Farma Ráječek
  Košík je prázdný
×
POSLEDNÍ TÝDEN FARMÁŘSKÉ PRODEJNY, ZAVÍRÁME 28. listopadu 2020

Je tu poslední týden před koncem sezóny, zeleninu a ovoce můžete nakoupit do soboty 28. listopadu. Nezoufejte ale, na jaře 2021 prodejnu opět otevřeme!

Jak nakoupit

Chcete čerstvou lokální zeleninu? Kupte si farmářskou bedýnku v našem e-obchůdku a vyzvedněte si ji u nás v pátek na farmě jen kousek od centra Brna!

Objednávka

Máme pro vás bedýnky různých velikostí založené na pestrobarevných salátech a sladkých rajčatech. Ty doplňuje různá sezónní zelenina typická pro aktuální roční období – abyste se mohli pokaždé těšit na výbornou zeleninu, ale vždy trochu jinou! 

Bedýnku si objednáte takhle jednoduše

  • Do středeční půlnoci si v e-obchůdku vyberete velikost a druh bedýnky – na grilování, na lečo, extra rajčatovou.... nebo volná rajčata, sezónně dýně, cukety atd. (Objednáte-li bedýnku později, nic se neděje – jen ji pro vás stihneme připravit až na další týden.)
  • Ve výdejní den D – což je pátek mezi 12:00 a 17:00 – si přijedete pro svou bedýnku na naši farmu v Brně-Tuřanech na dohled od Makra.

Důležité info

  • Fotografie je ilustrační. V případě nedostupnosti sortumentu položku nahradíme podobným druhem zeleniny. 
  • Při osobním převzetí bedýnky si prosím zeleninu pro jistotu zkontrolujte, že je vše na jedničku. Pozdější reklamace bohužel nejsou možné. 

 

Zpět do obchůdku