Farma Ráječek
  Košík je prázdný

Ovoce a zelenina do škol

Více než 5000 tříd prvního stupně českých základních škol ochutná zeleninu z naší farmy. Spolupracujeme s firmou Ovocentrum V+V s.r.o. na projektu ovoce a zelenina do škol.

Ve spolupráci s firmou Ovocentrum V+V s.r.o. připravíme v několika sériích přes 5000 bedýnek obsahujících zeleninu z naší farmy. Na jednu třídu připadá jedna bedýnka čerstvé zeleniny. Děti mohou zeleninu využít hned v několika předmětech, od přírodovědy až po výtvanou výchovu. 

Celý projekt je zaměřen na vzdělávání a zdravou výživu dětí prvního stupně základních škol. Jelikož se naše farma specializuje především na pěstování salátů a košťálové zeleniny, rozhodli jsme se bedýnku složit ze salátů Crispy® a Salanova®, vždy v červené a zelené odrůdě. Jedná se o nové saláty, které jsou stále poměrně neobvyklé na českém trhu, a jsou příjemnou obměnou pro klasický hlávkový salát nebo saláty typu lollo. Dále děti dostanou bílé a červené kedlubny, ledový salát a pro zpestření a trochu zábavy i pytel hrášku od pana Puchaly.

Bedýnka sice není tak velká, aby nasytila celou třídu, ale stačí, aby děti poznaly něco nového. Doufáme, že jim bude chutnat!

Zobrazit web
Vloženo Od
Tags: farma jaro saláty